Üldinfo

Üldinfo

Üldinfo

Kinnistu pindala:    1 467 m2, millest  1 435 m2 on ehituse alune maa

Hoone pindala:       1 382,7 m2

Korruselisus:          2 korrust+hoone alune keldrikorrus

 

 

Hoone üldinfo

 

Hoone netopind on 1 382,7 m²  (2 korrust+keldrikorrus). Hoone 1. korrusel asuvad eraldi sissepääsuga garaa¾iboksid/laopinnad. Hoone 1. ja 2. korrusel asuvad erinevate suurustega büroopinnad. Lisaks eelnevale asub 2. korrusel ka  spordisaaliks kohandatud avar ruum. Hoone keldrikorrusel asub lasketiir. Hoone kõik sissepääsud on varustatud turvalukkudega. Hoonet on kaasajastatud aastatel 2016 kuni 2017.

 

 

 

Hoone süsteemide ülevaade

 

Küttesüsteem

Hoone ei ole ühendatud linna tsentraalsesse küttesüsteemi. Hoonet köetakse elektriga - radiaatorküte ja õhksoojuspumbad.

 

Vee- ja kanalisatsioonisüsteem

Hoones on toimiv veevarustus. Kaasaegsed üldkasutatavad tualetid on kõikidel korrustel 

 

Ventilatsioonisüsteem

Sundventilatsioonisüsteemiga on varustatud kõik tualettruumid. Samuti omab eraldi ventilatsiooonisüsteemi lasketiir. Hoone teistes ruumides sundventialtsioonisüsteemi ei ole.

 

Tugevvoolu süsteem

Hoone peakaitsme suurus on 100A. Hoone elektrisüsteem on ajakohstatud. Kõikides üüriruumides on eraldi mõõtekilbid.

 

Nõrkvoolu sh turvasüsteem

Hoone on ühendatud kõikide kommunikatsiooniteenuste pakkujatega kiiret andmesidet võimaldava valguskaabli abil. Enamus hoone ruumidest on eeljuhtmestatud s.t. varustatud nõuetekohaste telefoni ja andmeside pistikutega. Turvasüsteemi on võimalik paigaldada vastavalt eraldi soovile. Hoone teatud ruumid on ühendatud turvasüsteemiga ja osades ruumides on automaatne tulekahju signalisatsioonisüsteem mida hooldatakse regulaarselt.

Enamus hoone ruumidest on eeljuhtmestatud s.t. varustatud nõuetekohaste telefoni pistikutega.

 

Kõik sissepääsu uksed on metallist ning varustatud turvalukkudega. Hoone teatud  sissepääsud on avatavad elektroonilise distantskiibi ja distantspuldi abil.

 

Üldinfo
Üldinfo
Solid reading about what is the best web hosting helped to make more educated choice. It may be not leisure reading, but which web hosting is best is sometimes a little bit technical. I dont mind harder articles, because deeper truth is inside on their writings. They are competent and concerned about the best website hosting clear vision www.araweb.co.uk in the UK I am confident, that which web hosting UK is one of the best endurance and business class for publications, which are really important for me. Finally, UK web hosting exites me every day. Take my words for this! present some choices, which offer great quality web hosting in UK read this page about simple data storage plan here - data backup strategy plan or simple data backup strategy for beginners. Veebitekstide ja fotode jaoks on veebilehe valmistamine kõige otsesem võimalus nende nähtavaks tegemine kodulehe sisus. Tihti on küsitud, et mille poolest on hea kodulehe loomine erinev lehel veebilehekülje valmistamisest kirjeldatud kodulehtede loomise projektist. Algse kodulehe disaini ja programmeerimise juures on kindlasti oluline ka tekstide optimeerimine otsingute indekseeringutele, sellest on kirjutis otsingumootoritele veebilehekülje optimeerimisest ja sellest kuidas otsingumootoritele kodulehe raamistikku häälestada ning üldises plaanis kogu turunduse kodulehtede projekti tulemuslikkuse jaoks veebilehekülje tegemise kohta välja võiks näha ja kodulehe tegemise tellimise kohta on veel boonuseks selgitatud. Provider web hosting top service sitem see detailed list
Üldinfo
Üldinfo Üldinfo

Roosi OÜ,  Tel: 605 7230,  E-post: jekaterina[at]roosi.ee